برند فلورمار

برند Flormar یکی از انواع برند معروف دنیا در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی است که در سال 1970 در کشور ایتالیا تاسیس گردید. سال به سال فعالیت شرکت فلورمار بیشتر شده و در 80 کشور دنیا حضور فعال داشته و به عرضه انواع محصولات آرایشی باکیفیت پرداخته است. برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با برند فلورمار در قسمت بعد به معرفی برند فلورمار پرداخته شده است.

معرفی برند فلورمار

برند فلورمار از جمله بهترین و معروف‌ترین برند در زمینه تولید محصولات آرایشی بهداشتی است که دارای سابقه ای درخشان در تولید انواع لوازم آرایشی همچون کرم پودر، پرایمر، رژ لب و... می‌باشد. برند Flormar در سال 1970 در میلان ایتالیا تاسیس شد و سپس در سال 1972 به تولید محصولات خود در کشور ترکیه پرداخت. فلورمار با بیش از 40 سال قدمت توانسته تولیدات خود را گسترش دهد و بعد از اولین محصول خود که لاک ناخن است به تولید انواع لوازم آرایشی دیگر در کیفیت عالی همچون رژ گونه، سایه چشم، ریمل، رژ لب و.. بپردازد. فلورمار دارای بیش از 200 فروشگاه تک برندی است که فقط به فروش محصولات فلورمار می‌پردازد. محصولات فلورمار دارای ترکیبات گیاهی و ارگانیکی است که بدون آسیب به پوست زیبایی شما را می‌سازد. انواع لوازم آرایشی فلورمار حاوی روغن زیتون، روغن سبزیجات، روغن نارگیل و بادام است که تاثیر بسیار مثبتی را بر رو پوست شما خواهد گذاشت.

قیمت محصولات فلورمار

محصولات فلورمار به سبب کیفیت عالی و کارایی بالایی که دارد و همچنین با توجه به ظاهری شیک و لاکچری مورد رضایت و استقبال اغلب افراد در کشورهای مختلف قرار گرفته است، به همین سبب دارای قیمتی بالا می‌باشد. اما پردیس میکاپ با تهیه مستقیم و بدون واسطه انواع محصولات فلورمار را با قیمت مناسب و کاملا مقرون به صرفه برای جلب رضایت مشتری عرضه می‌دارد.

کمی صبر کنید...

دسته‌بندی