برند مدیا

شرکت عماد آرا یکی از پیشگامان تولید رنگ مو و محصولات آرایشی در ایران است که در سال ۱۳۷۶ توسط عماد حریری تأسیس شده و فعالیت خود را با عرضه رنگ موی پرستیژ آغاز نموده است.
شرکت عمادآرا در سال ۱۳۸۴ اقدام به تأسیس کارخانه­‌ای در شهر اشتهارد نمود تا با توسعه و ایجاد تنوع در محصولات خود نیاز بخش بزرگ­تری از مصرف­‌کنندگان را تأمین کند. هم اکنون نیز، کارخانه شرکت عمادآرا دارای پیشرفته­‌ترین خط تولید لوازم آرایشی و رنگ مو است که تمام محصولات خود را با استفاده از جدیدترین تجهیزات و ماشین‌آلات، مرغوب‌ترین مواد اولیه، فرمولاسیون­‌های روز اروپا و استانداردهای جهانی تولید می ­نماید.

در حال حاضر شرکت عمادآرا محصولات آرایشی، مراقبت پوست و مو، رنگ مو و عطریات خود را تحت نام برندهایی محبوب هم­چون پرستیژ، آنیکا، مدیا، بیجورکا، پروکسی، استار و این ویتیشن تولید و در سراسر ایران پخش می­‌نماید.

برند مدیا یکی از شناخته شده‌ترین و محبوب‌ترین برندها در میان بانوان ایرانی است که سال هاست با تولید محصولاتی همچون رنگ مو ، مراقبت از پوست و مو ، اسپری و بادی اسپلش با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه ، پیشگام عرصه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی بوده است.

دسته‌بندی