ادغام سفارش

یک هزینه ارسال برای دو یا چند سفارش!

امکان جدیدی که به منظور صرفه جویی در هزینه های شما مشتریان عزیز در پردیس میکاپ فراهم آوردیم، امکان ادغام دو یا چند سفارش با یکدیگر است. با استفاده از این ویژگی قادر خواهید بود تا تنها با پرداخت یک هزینه حمل و نقل، دو یا چند سفارش ثبت کنید!

برای استفاده از این ویژگی؛ کافیست سفارش ارسال نشده و یا سفارش رزرو شده داشته باشید. اگر به تازگی سفارشی ثبت کرده اید و هنوز ارسال نشده باشد، میتوانید تا قبل از ارسال آن، خرید جدید دوم و یا سوم را هم انجام دهید؛ اما برای سفارش دوم و یا سوم، دیگر ملزم به پرداخت هزینه حمل و نقل نیستید!

سری به سفارشات خود بزنید، اگر وضعیت سفارش شما در حال پیگیری و آخرین پیامکی که دریافت کرده اید پیامک زیر باشد، با خیال راحت خرید دوم خود را (بدون پرداخت مجددِ هزینه حمل و نقل) ثبت کنید.متن پیامک : سفارش در حال پیگیری و آماده ارسال است!


روش ادغام دو سفارش با هم :

  1. ابتدا از طریق مراجعه به صفحه سفارشات من، مطمئن شوید که سفارش شما ارسال نشده باشد! یعنی وضعیت آن انجام شد نباشد!
  2. سپس مانند خرید اول، محصولات جدیدی که نیاز دارید را سفارش دهید و دقیقا مشابه قبل، سفارش خود را تا آخرین مرحله (صفحه پرداخت سفارش) پیش ببرید.
  3. اکنون شما در آخرین مرحله هستید. روش ارسال را گزینه ( ادغام با سفارش قبلی / ارسال رایگان ) انتخاب کنید و سپس پرداخت هزینه محصولات را انجام دهید تا سفارش شما تکمیل شود.

تمام! با این روش سفارشات شما با یکدیگر ادغام میشوند و در یک بسته بندی واحد برای شما ارسال خواهند شد.

نکات مهم در مورد ادغام :

  1. هر دو آدرسی که برای هر دو سفارش ثبت میکنید باید یکی باشند، از نوشتن آدرس های متفاوت خودداری کنید.
  2. اطلاعات گیرنده سفارشات شما باید یکی باشند، لطفا برای خریدهایی که قصد ادغام آن ها را دارید اطلاعات متفاوت ننویسید.
  3. از انتخاب این روش ارسال در صورتی که سفارش ارسال نشده و یا سفارش رزرو شده ندارید لطفا خودداری کنید!
  4. در صورتی که روش ارسال سفارش اول خود را (رزرو سفارش) انتخاب کرده باشید؛ تا 14 روز سفارش شما در انبار باقی میماند و طی این مدت میتوانید سفارشات جدیدی ثبت و آن ها را با سفارش اول، ادغام کنید تا بصورت یکجا و تنها با یک هزینه حمل و نقل برای شما ارسال شوند.

لطفا تعارف را کنار بگذارید! در صورتی که در فرایند ادغام و یا ثبت سفارش با مشکل مواجه شدید، طی ساعت 8 صبح تا 11 شب، حتما با ما تماس بگیرید:

پشت خط 09353509355 منتظر شماییم. 😊