مراجعه حضوری

از آنجایی که پردیس میکاپ یک فروشگاه اینترنتی است، در حال حاضر امکان خرید حضوری بدون هماهنگی میسر نیست؛ اما باتوجه به اینکه انبار این فروشگاه در شیراز دایر است، در صورتی که ساکن شیراز باشید، میتوانید با هماهنگی قبلی ، سفارش خود را بصورت حضوری از انبار فروشگاه تحویل بگیرید.

ساعت کاری  :

امکان مراجعه حضوری همه روزه بجز ایام تعطیل، صبح ها از ساعت 9 تا ساعت 13و عصرها از ساعت 17 تا 20 فراهم می باشد (امکان تغییر ساعات کاری وجود دارد)

آدرس انبار :

استان فارس - شهر شیراز - جنب آرامگاه سعدی - خیابان نارنجستان - نبش کوچه 28 نارنجستان (کوچه 25 بوار بوستان)

تماس با انبار جهت هماهنگی :

09353509355 سعیدی  و  09373896524 خرم

مزایای تحویل سفارش بصورت حضوری :

  1. در روش تحویل سفارش بصورت حضوری، نیازی به پیش پرداخت هزینه محصولات خریدارای شده نیست و مشتری میتواند پس از اینکه سفارش خود را از انبار تحویل گرفت، اقدام به پرداخت بهای سفارش کند.
  2.  مشتری میتواند با مراجعه به انبار پردیس میکاپ کالاهای متنوع تری که به دلیل محدود شدن موجودی در سایت منتشر نشده اند را بصورت یکجا ببیند.
  3. همچنین محصولات جدیدی که به تازگی در انبار موجود شده اند، قبل از معرفی و انتشار در وب سایت و صفحه اینستاگرام پردیس میکاپ، در انبار قابل مشاهده و خرید هستند و در صورت محدودیت موجودی محصولات خاص، امکان خرید پیش از اتمام موجودی آن محصول ، برای مراجع کنندگان حضوری وجود دارد.
  4. از نظر هزینه ارسال مرسوله، تحویل سفارش از انبار نسبت به تحویل سفارش از پیک و اداره پست، کم هزینه تر و بصرفه تر است.
  5. تحویل مرسوله از طریق پست پیشتاز در شیراز ممکن است تا سه روز زمان ببرد، با مراجعه حضوری نیازی به فوت وقت و صبر و انتظار نیست.

 البته، چه حضوری خرید کنید و چه غیر حضوری، سفارشتان را مطابق با نیازتان؛ در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن به دستتان خواهیم رساند.