برند کالیستا

کالیستا به معنی زیباترین می‌باشد که دو برند با نام‌های مشابه وجود دارد. Callista و Calista BEAUTY دو برند ایرانی و چینی بوده که به دلیل تشابه اسمی با یکدیگر اشتباه گرفته شوند. همانطور که می‌دانید شرکت کالیستا ایرانی بوده، اما برند کالیستا بیوتی ساخت کشور چین می‌باشد. علاوه بر این، مهم‌ترین تفاوت بین این دو برند چینی و ایرانی، ظاهر و رنگ بندی محصولات‌شان است. کالیستا با شعار «دنیاتو با کالیستا شاد و رنگی کن» و با هدف زیباتر کردن چهره و افزایش اعتماد به نفس بانوان شروع به تولید محصولات آرایشی کرد و از تنوع رنگ‌های شاد در تولید محصولات آرایشی استفاده کرد اما برند کالیستا بیوتی رنگ بندی رنگارنگ و چشمگیری ندارد.

محصولات کالیستا بیوتی

برند Calista BEAUTY یکی از برنرین برندهای موجود در عرصه تولید لوازم آرایشی است که از تنوع زیادی در محصولاتش برخوردار است. از جمله محصولات کالیستا بیوتی می‌توان به انواع ریمل، مداد چشم، کانسیلر، کانتور و رژلب اشاره کرد که در ادامه به یکی از مهم‌ترین محصولات برند کالیستا بیوتی یعنی ریمل نقره‌ای Calista BEAUTY می‌پردازیم.

ریمل نقره‌ای کالیستا بیوتی

همانطور که می‌دانید مهم‌ترین ویژگی ریمل خوب حجم دهندگی و حالت دهندگی به مژه است؛ ریمل نقره‌ای کالیستا بیوتی یکی از بهترین ریمل‌هایی است که هم کیفیت فوق العاده‌ای دارد و هم مژه‌های شما را پرپشت و مخملی می‌کند. ریمل نقره ای کالیستا بیوتی گیاهی بوده بیوتی ضدآب و 24 ساعته می‌باشد و ماندگاری بالایی نیز دارد.

قیمت محصولات Calista BEAUTY

محصولات Calista BEAUTY از جمله لوازم آرایشی باکیفیتی هستند که توسط شرکتی چینی تولید می‌شوند و کیفیت و کارایی فوق العاده‌ای دارند. قیمت محصولات کالیستا بیوتی در کنار کیفیت عالی، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات کالیستا بیوتی به سایت پیراکده مراجعه نمایید.

دسته‌بندی